SKULPTUR, 2 st, konstglas, Ulla-Carin Bergqvist, Studioglas Strömbergshyttan, 1900-talets andra hälft.
617686. SKULPTUR, 2 st, konstglas, Ulla-Carin Bergqvist, Studioglas Strömbergshyttan, 1900-talets andra hälft.
Höjd 16,5-31 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 16,5-31 cm.
Bruksslitage.
281