ARMBANDSUR, 3 st. Certina DS PH200M, Casio Riseman DW-9100 samt Spirit of St Louis.

617375. ARMBANDSUR, 3 st. Certina DS PH200M, Casio Riseman DW-9100 samt Spirit of St Louis.

Certina Autimatic DS PH200M, diameter 40 mm
Spirit of St. Louis, diameter 37 mm
Casio Riseman DW-9100, diameter 50 mm.

Certina och Spirit of St. Louis saknar armband, i övrigt slitage, märken samt repor. Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 459