ÅDERLÅTARE, 17/1800-tal.

ÅDERLÅTARE, 17/1800-tal.
617128. ÅDERLÅTARE, 17/1800-tal.

Med originaletui. Längd 5.5 cm.

Slitage, ytrost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, ytrost.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 543