VERKTYGSVAGN, "Assistent", Hazet, 1900-talets mitt.

616742. VERKTYGSVAGN, "Assistent", Hazet, 1900-talets mitt.

Verktygsvagn på hjul i fyra plan, i lackerad metall
Längd 68, bredd 36, höjd 92 cm.

Färgbortfall, repor, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 11 554