JOHAN LUNDGREN. Färglitografi, signerad och numrerad 28/300.

61668. JOHAN LUNDGREN. Färglitografi, signerad och numrerad 28/300.

Häst. 43 x 58 cm.

Oramad.

Johan Lundgren (1920–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

Häst. 43 x 58 cm.

Oramad.

Johan Lundgren (1920–1989)

Antal besök: 939