BOKSKÅP, 1800-tal.

BOKSKÅP, 1800-tal.
616627. BOKSKÅP, 1800-tal.

Tvådelat. Underdel med skåpsdörrar samt två lådor. Överdel med skåpsdörrar i vitrin med bakomliggande hyllinredning. Längd 120. Bredd 45. Höjd 234 cm.

Slitage, mindre sprickor samt skador. Lås saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
616627. BOKSKÅP, 1800-tal.

Antal besök: 546