TALLRIK, tenn, Werrenrath Lund, 1881.

61657. TALLRIK, tenn, Werrenrath Lund, 1881.

Diameter 37 cm.

Slitage, bucklor, upphängning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 37 cm.

Antal besök: 938