BUDDHAFIGUR, brons, Kina, 1600/1700-tal.

616533. BUDDHAFIGUR, brons, Kina, 1600/1700-tal.

Sittande Buddha på lotustron. Höjd 33 cm.

Smärre skador samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre skador samt slitage.

Antal besök: 1 093