INGE TÖRNER. Olja på duk, signerad och daterad 79.

61586. INGE TÖRNER. Olja på duk, signerad och daterad 79.

Motiv av domherrar i snölandskap. 38 x 46 cm.

Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre färgbortfall.

Antal besök: 1 467