INGE TÖRNER. Olja på duk, signerad och daterad 56.

61584. INGE TÖRNER. Olja på duk, signerad och daterad 56.

Motiv av fåglar vid hage. 47 x 35 cm.

Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre färgbortfall.

Antal besök: 1 243