SALTKAR, silver, empire. Vikt 66 gram.

61562. SALTKAR, silver, empire. Vikt 66 gram.

Skål uppburen av svan. Höjd 7, längd 10 cm.

Bucklor. Skruv saknas, monogramgravyr samt mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 091