SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-tal.

61555. SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-tal.

Guldfärgad ram med dekor av profil. Höjd 110 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 334