TAKPLAFOND, glas och delvis brons, Art Deco, 1900-talets första hälft.

61537. TAKPLAFOND, glas och delvis brons, Art Deco, 1900-talets första hälft.

Diameter ca 65 cm. Total höjd enligt bild ca 65 cm.

Slitage. Skador på ljuspapp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Skador på ljuspapp.

Antal besök: 1 011