SKRIN i brändförgylld brons, 1900-talets början. Frankrike. Märkt A B. Paris.

61519. SKRIN i brändförgylld brons, 1900-talets början. Frankrike. Märkt A B. Paris.

Diameter 20x20 cm Höjd 10,5 cm
Med monogram "Lilly".

Något bucklig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med monogram "Lilly".

Något bucklig.

Antal besök: 1 561