BORDSGARNITYR, 3 delar, Louis XVI-stil, 1900-tal.

61517. BORDSGARNITYR, 3 delar, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Märkt UNIS France, nyckel och pendel finns, urets höjd ca 45 cm.

Bruksslitage, ett ben något böjt på en kandelaber.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 740