BYRÅ, med huggen stenskiva, gustaviansk stil, brännmärkt VaMC.

61512. BYRÅ, med huggen stenskiva, gustaviansk stil, brännmärkt VaMC.

En låda med invertes gåvoinskpription och datering 1917, längd 96, bredd 45, höjd 86 cm.

Nyckel och lås saknas, slitage och fanérskador och sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 227