SKULPTUR, art-deco-stil, 19/2000-tal.

61511. SKULPTUR, art-deco-stil, 19/2000-tal.

Dansande kvinna. Patinerad brons. Höjd inkl sockel 24,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 419