BIJOUTERIER, 1900/200-tal samt BROSCH silver jugend/jugendstil, 1900-tal.

61510. BIJOUTERIER, 1900/200-tal samt BROSCH silver jugend/jugendstil, 1900-tal.

Bijouterier bestående bland annat av halsband och broscher.
Brosch i silver med grön dekor, stmpl SJ 830S, höjd ca 8,5 cm.

Bijouterier med bruksslitage, enstaka skador.
Brosch silver med skador/avslag på grön dekor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 388