ASTRI BERGMAN-TAUBE. Färglitografi, signerad och numrerad 183/225.

61503. ASTRI BERGMAN-TAUBE. Färglitografi, signerad och numrerad 183/225.

Minne från Gröna Lund, sommaren 1974, signerad av Sven-Bertil Taube, Evert Taube, Ulf Björlin, Astri Bergman-Taube.

fuktskador.

Astri Bergman-Taube (1898–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

fuktskador.

Antal besök: 2 627