EINAR HAGNESTAD. "Han som ville flyga 1", olja/blandteknik på textilrelief, signerad samt daterad -74.

614749. EINAR HAGNESTAD. "Han som ville flyga 1", olja/blandteknik på textilrelief, signerad samt daterad -74.

Tavlan tillhör serien "Kung Einar den siste och Drottning Bara".
Mått 43 x 32,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 43 x 32,5 cm.

Antal besök: 794