ALINE ROLFSTADIUS. Mosaik, "Påfågeln", signerad.

614634. ALINE ROLFSTADIUS. Mosaik, "Påfågeln", signerad.

Totalmått inklusive ram 61 x 73 cm.

Mosaikskador på vänstra övre hörn samt nedre högra hörnet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 619