SATSBORD, 3 delar, med kakelplattor, 1950/60-tal.

61458. SATSBORD, 3 delar, med kakelplattor, 1950/60-tal.

Största bordets mått. längd 55, bredd 40, höjd 57 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 6 911