BORD, STOLAR, 7 st, stolarna märkta Nässjö stolsfabrik.

61401. BORD, STOLAR, 7 st, stolarna märkta Nässjö stolsfabrik.

Bord med glasskiva, diameter 137, höjd 75,5 cm.

Slitage och repor, skiva med fuktfläckar. Förstärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 136