Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
STEPHAN LUNDH. Motiv från Öland, Hagaby Strand. Olja på duk. Signerad och daterad 1975.
61365. STEPHAN LUNDH. Motiv från Öland, Hagaby Strand. Olja på duk. Signerad och daterad 1975.
47 x 61 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
47 x 61 cm.
Gomér & Andersson Linköping
4 968