SPJÄLSÄNG, vitmålad, tidigt 1900-tal.

61362. SPJÄLSÄNG, vitmålad, tidigt 1900-tal.

Längd 112, bredd 63, höjd 78 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 944