SKRIVSKÅP SAMT HYLLA, 2 del, mahogny, Bräntorps, Nybro, 1950/60 tal.

61344. SKRIVSKÅP SAMT HYLLA, 2 del, mahogny, Bräntorps, Nybro, 1950/60 tal.

Höjd 120 cm längd 80 cm, bredd 40 cm, skyltmärkta.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 2 311