ARMBAND, fem-radigt, 18K guld, 1900-talets mitt.

613355. ARMBAND, fem-radigt, 18K guld, 1900-talets mitt.

Bestående av sk "buff-top" länkar, längd ca 19 cm, ca 42,9 gram, säkerhetskedja.

Bucklor, lås går att stänga och öppna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 012