OLLE LISPERS. Vinpinade träd, olja på pannå, signerad och daterad 47.

61324. OLLE LISPERS. Vinpinade träd, olja på pannå, signerad och daterad 47.

27 x 22 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

27 x 22 cm.

Antal besök: 1 087