OKÄND KONSTNÄR. Olja på pannå, signerad Th Engblad-1920.

61321. OKÄND KONSTNÄR. Olja på pannå, signerad Th Engblad-1920.

Stilleben, 47 x 41 cm.

Litet färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stilleben, 47 x 41 cm.

Litet färgbortfall.

Antal besök: 1 299