KARMSTOLAR, ett par, STOLAR, ett par, BORD, jugend, tidigt 1900-tal.

61316. KARMSTOLAR, ett par, STOLAR, ett par, BORD, jugend, tidigt 1900-tal.

Bordets mått; längd 69, bredd 43, höjd 77 cm.

Bordets skiva med spricka, sitsar saknas, renoverat och kompletterat. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 887