GEORGE PERCY JACOMB-HOOD. Damporträtt, olja på duk, signerad.

612867. GEORGE PERCY JACOMB-HOOD. Damporträtt, olja på duk, signerad.

65c47 cm..

Upfordrad på pannå.

Gör en kostnadsfri värdering!

65c47 cm..

Upfordrad på pannå.

Antal besök: 1 050