VICTOR VASARELY. Färgserigrafi, signerad och numrerad, XL/XXVI.

61270. VICTOR VASARELY. Färgserigrafi, signerad och numrerad, XL/XXVI.

Geometrisk komposition, 50 x 46 cm.

Victor Vasarely (1906–1997)

Gör en kostnadsfri värdering!

Victor Vasarely (1906–1997)

Antal besök: 1 048