SLAGLÅSPISTOL 1840/60-tal.

SLAGLÅSPISTOL 1840/60-tal.
612628. SLAGLÅSPISTOL 1840/60-tal.

Tillverkad i Jönköping. Längd 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 775