INREDNINGSFÖREMÅL, 4 delar, gips, 19/2000-tal.

612483. INREDNINGSFÖREMÅL, 4 delar, gips, 19/2000-tal.

gipstavlor 4 st, diameter 26-29 cm.

bronserad med mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

bronserad med mindre nagg.

Antal besök: 288