8 st mindre bordsknivar, längd 20,5 cm, handtag stämplad 830S, blad i rostfritt stål, vikt total 468 gram.
6 st bordsknivar, längd 23 cm, handtag stämplad 830S, blad rostfritt stål, vikt total 464 gram.
6 st mindre bordsgafflar, längd 19 cm, stämplade 830S, vikt 447,
8 st bordsgafflar, längd 21 cm, stämplade 830S.
8 st mindre bordsskedar, längd 18,7 cm, stämplade 830S.
1 st fiskesked, längd 23,7 cm.
OBS! Knivar med blad i rostfritt stål.
Bruksslitage.
Bruksslitage.