COBRATELEFONER, 2 st, 1900-talets andra hälft.

61210. COBRATELEFONER, 2 st, 1900-talets andra hälft.

En gul och en grön. Höjd 21 cm.

Brusksslitage samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brusksslitage samt repor.

Antal besök: 766