GUNGSTOL samt FOTPALL. Tidigt 1900-tal.

61194. GUNGSTOL samt FOTPALL. Tidigt 1900-tal.

Amerikansk modell bonad björk/röd plysch.Höjd C:a 120 cm.

Gott bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gott bruksskick.

Antal besök: 2 908