PETER CELSING. Vägglampor, ett par, "Band", Falkenbergs belysning, 1900-talets fjärde kvartal.

611852. PETER CELSING. Vägglampor, ett par, "Band", Falkenbergs belysning, 1900-talets fjärde kvartal.

Höjd 20 cm.

Mindre repor. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 cm.

Antal besök: 4 433