Gomér & Andersson Linköping
Möbler
Fåtöljer & Stolar
SKRIVBORDSSTOL 1900-2000-tal.
61145. SKRIVBORDSSTOL 1900-2000-tal.
Svart, ställbar.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
Svart, ställbar.
Bruksskick.
Gomér & Andersson Linköping
493