PARTI PORSLIN, 4 delar, Kina, 1900-tal.

61128. PARTI PORSLIN, 4 delar, Kina, 1900-tal.

Lockask, bojan, lockask samt lock. Diam 4-24 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg.

Antal besök: 570