SKÅL samt BOJAN, porslin, Sydostasien, 1800/1900-tal.

61125. SKÅL samt BOJAN, porslin, Sydostasien, 1800/1900-tal.

Skål, diam 17 cm. Bojan, höjd 17 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg.

Antal besök: 982