FAT, porslin, Kina, 1700-tal.

FAT, porslin, Kina, 1700-tal.
61122. FAT, porslin, Kina, 1700-tal.

Dekor av påfågel i famille rose-färger. Längd 46 cm.

Spricka, lagningar samt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spricka, lagningar samt nagg.

Antal besök: 1 091