CHIFFONJÉ 1800-talets slut.

CHIFFONJÉ 1800-talets slut.
61121. CHIFFONJÉ 1800-talets slut.

Brunådrad med rundade ytterhörn.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 900