PENSELVAS, porslin, Kina, 1900-tal.

61120. PENSELVAS, porslin, Kina, 1900-tal.

Dekor av drake i poykrom emaljglasyr. Höjd 26 cm.

Nagg samt glasyrbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg samt glasyrbortfall.

Antal besök: 753