EUGEN HOLMBERG. Stockholmsmotiv, Gamla stan, olja på duk, signerad.

61085. EUGEN HOLMBERG. Stockholmsmotiv, Gamla stan, olja på duk, signerad.

50 x 61 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 61 cm.

Antal besök: 1 830