BORDSPENDYL, Junghans, 1800-talets slut.

610643. BORDSPENDYL, Junghans, 1800-talets slut.

Pendel samt nyckel finns.
Urverk märkt Junghans A13.
Höjd ca 34,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pendel samt nyckel finns.
Urverk märkt Junghans A13.
Höjd ca 34,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 765