MATSALSSKÅP, 1900-tal.

MATSALSSKÅP, 1900-tal.
610584. MATSALSSKÅP, 1900-tal.

Längd 112 cm, djup 44 cm, höjd 144 cm.

Slitage samt repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 375