TAKLAMPA MED PRISMOR. 1920-tal.

61056. TAKLAMPA MED PRISMOR. 1920-tal.

Höjd 33 cm.

2 prismor saknas. Viss nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33 cm.

2 prismor saknas. Viss nagg.

Antal besök: 1 132