FIGURIN, trä, 1700-tal.

FIGURIN, trä, 1700-tal.
60991. FIGURIN, trä, 1700-tal.

Föreställande en munk. Höjd 27 cm.

Armar saknas. Skador. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 206