KAFFEKOPPAR MED FAT, 10 st, porslin, "Golden Sun", design Sigvard Bernadotte, Bing & Gröndahl.

60935. KAFFEKOPPAR MED FAT, 10 st, porslin, "Golden Sun", design Sigvard Bernadotte, Bing & Gröndahl.

Vit glasyr med förgylld kant.

Bla II sortering. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vit glasyr med förgylld kant.

Antal besök: 3 736